| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 883-1243 Jumper; 3-way; unplated |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kategorijos |
Terminal Block Accessories
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Skersinė jungtis |
| Pakavimo lygis 1 | 4055143940290 |
| Pakavimo lygis 2 | 4055143940290 |
| Montavimo metodas | Prisukamas |
| Spalva | Kita |
| Izoliuotas | FALSE |
| Nustatyta įtampa | 1000 V |
| Modulinis atstumas | 27 mm |
| Tiltinių gnybtų skaičius | 3 |
| Su apsauga nuo smūgio | FALSE |
| Nominali srovė In | 269 A |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | FALSE |