| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Jumper 4-way pre-assembled multicoloured |
| Prekės ženklas | WAGO |
| ETIM | EC000489 |
| Modelis | Skersinė jungtis |
| Pakavimo lygis 1 | 4050821616979 |
| Montavimo metodas | Prisukamas |
| Spalva | Kita |
| Izoliuotas | No |
| Nustatyta įtampa | 0 V |
| Modulinis atstumas | 0 mm |
| Tiltinių gnybtų skaičius | 4 |
| Su apsauga nuo smūgio | No |
| Nominali srovė In | 0 A |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | No |