+IZMX-M16-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator image 1
Motor operator 60 VDC
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4015081215836
MPN: 123978
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas +IZMX-M16-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Signalo ir valdymo moduliai
Kilmės šalis* US
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC001030
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 0 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 0 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 60 V