| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SV Mounting angle (ISV), 3 U (450 mm), for AE |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 450 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177679924 |
| Pakavimo lygis 2 | 4028177679924 |
| Pakavimo lygis 3 | 4028177679924 |
| Pakavimo lygis 4 | 4028177679924 |