Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1,6kVA image 1
Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1,6kVA
EAN: 3245060425012
MPN: 042501
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1,6kVA
Prekės ženklas Legrand
Kategorijos Žemos įtampos transformatoriai
Suderintos sistemos kodas 8504 3200 00
ETIM EC002486
Plotis 250 mm
Aukštis 270 mm
Gylis 253 mm
Saugos laipsnis (IP) IP21
1 pirminė įtampa 230 V
2 pirminė įtampa nuo / iki 400 V
Suprojektuotas kaip saugos transformatorius No
Suprojektuotas kaip izoliacinis transformatorius Yes
Antrinės įtampos diapazonas 1 115 V
Antrinės įtampos diapazonas 2 230 V
jungties paviršiaus medžiaga 1600 VA
Izoliacinės medžiagos tipas pagal IEC 85 B
Atsparus trumpam jungimuisi No
Santykinė trumpo jungimosi įtampa 2.7 %