| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | IQ-LEDEX GU10 2,5W-NW LED light source |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 4000K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 2.5 W |
| Šviesos srautas | 450 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339337696 |
| Pakavimo lygis 2 | 5905339337696 |