| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lampa LED, IQ-LED GU10 5W-WW, 5W, 370lm, Ra95, 2700K, GU10 (29803) |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Diametras | 50 mm |
| Lempos efektyvumas | 74 lm/W |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Ilgis | 54 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Ryškus |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 370 lm |
| Lempų žymėjimas | PAR16 |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339298034 |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 25000 h |
| Nominali srovė | 42 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 5 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 40000 |
| Galios faktorius | 0.5 |
Kanlux IQ-LED means photo-biological safety, colour temperature friendly to eyes and reliability. Now, all this in a new version with GU10 light bulb base. IQ-LED bulbs ensure full comfort of use and safety, which is confirmed by TÜV Rheinland certificate.