| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | IP Touch Lite 7 |
| Prekės ženklas | Busch-Jaeger |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000779 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Ekrano įstrižainė (coliais) | 7 |
| Vaizdo sistemos savybės | Spalvotas |
| Pakavimo lygis 1 | 6955891823143, 6955891823143 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 192 mm |
| Aukštis | 128 mm |
| Gylis | 17 mm |
| Su atminties funkcija | Yes |
| Laisvų rankų įranga | No |
| Garso apsauga | Yes |
| Išjungiama skambučio melodija | Yes |
| Šviesos / durų atidarymo mygtukas | Yes |
| Vidinė komunikacija | Yes |
| Papildomas įrenginys | Yes |
| Garsumo valdymas | Yes |
| Su video | Yes |
| Perjungimo funkcijos | Yes |
| Funkcinės lempos | No |
| Automatinis durų atidarytuvas | Yes |
| Ekrano įstrižainė | 177.8 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Su liečiamuoju ekranu | Yes |
| Suderinama su klausos aparatu | No |
| Sąsajos tipas | Kita |
| Specifinis skambučio tonas | Yes |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| PTZ funkcija (švytavimas/palinkimas/priartinimas | No |
| Gali būti sujungtas su išmaniuoju telefonu | Yes |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |