| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Internal back plate, Quadro5, 200x750 mm |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Plokštė montažinė skydeliui
|
| ETIM | EC000213 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3250612634934, 3250612634934 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250612634934 |
| Plotis | 10 mm |
| Aukštis | 172 mm |
| Skylių pramušimas | No |