| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Intermediate ring for central plate, arsys, stainless steel matt, lacq |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Užrakinamas | No |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Matmenys | SQ50 / SQ50 |
| Su etiketės vieta | No |
| RAL numeris (gretimas) | 9022 |
| Įrenginio plotis | 70.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 55.5 mm |
| Įrenginio gylis | 8 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011334180630 |