| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | INTERFACE POUR BAES SATI ADRESSABLES |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Avarinio maitinimo šviestuvų bandymo įtaisas
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002005 |
| Plotis | 67.2 mm |
| Aukštis | 87.1 mm |
| Tinka 19 colių stovo montavimui | No |
| Ilgis | 178.2 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3245060626006 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971337695 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414971337701 |