| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Insulating tape for flat cable 5-pole/3-pole for flat cable 10 mm² aci |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kategorijos |
Izoliacinė juosta
|
| Kilmės šalis* | CH |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3919 1012 00 |
| ETIM | EC000128 |
| Spalva | Juodas |
| Medžiaga | Kita |
| Po švytėjimo | No |
| Permatomas | No |
| Fluorescencinis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4045454006419 |
| Plotis | 100 mm |
| Atsparus UV spinduliams | No |
| Storumas | 2.3 mm |
| Užgęstantis | No |
| Dvišonis | No |
| Ilgis | 0.1 m |
| Izoliacija | Yes |
| Tinka aukštai įtampai | No |
| Vulkanizavimas | Yes |
| Išsikišantis / susijungiantis | No |