| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Insulating stick with M12 thread and end cap L 635mm |
| Prekės ženklas | Dehn |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC002786 |
| Įrenginio tipas | Izoliacinis strypas |
| Pakavimo lygis 1 | 4013364135765, 4013364135765 |
| Diametras | 30 mm |
| Įrašymo galvutė, skirta | Kita |
| Bendras ilgis | 635 mm |