| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Insulating stick f. PHE4 with plug-in coupling D 30mm L 700mm |
| Prekės ženklas | Dehn |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC002786 |
| Įrenginio tipas | Izoliacinis strypas |
| Pakavimo lygis 1 | 4013364292505, 4013364292505 |
| Diametras | 30 mm |
| Naudojimo sritis | Patalpų ir lauko instaliacijos |
| Kištuko jungtis, apsaugota nuo susisukimo | Yes |
| Bendras ilgis | 700 mm |
| Tinka darbui gyvoje linijoje | Yes |
| Išplečiama rankenos sritis | Yes |