| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | INSTALLATION FRAME, silver-grey, L/W 62.5/62.5 cm |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 625 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rėmas |
| Ilgis | 625 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163154116 |
| Spalva | Pilkas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |