| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Installation element L 98 B 21 H 93 colour: grey |
| Prekės ženklas | RZB |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 21 mm |
| Aukštis | 93 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 98 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4051859093244, 4051859093244 |
| Spalva | Pilkas |
| Medžiaga | Kita |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |