| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | install.adapter mini hous. Accessories |
| Prekės ženklas | Gira |
| Kategorijos |
Įleidžiamos paskirstomosios dėžutės
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002601 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Forma | Kita |
| Gali būti sujungtas | No |
| Numatytas apsisukimo žiedas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4010337774242 |
| Plotis | 0 mm |
| Be halogeno | No |
| Diametras | 0 mm |
| Konstrukcijos tipas | Kita |
| Vidinis gylis | 0 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Sandarinamas | No |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Įėjimų skaičius | 0 |
| Montavimo perjungimo įranga | Varžtas |
| Įvairiems elektriniams įrengimams | 0 |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | No |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 0 mm² |
| Su ekranavimu | No |
| Su vinių auselėmis | No |
| Su varžtais | Yes |
| Atsparus vėjui | No |
| Įeitis pro galinę dalį | No |
| Vamzdžio užfiksavimas | No |
| Fiksuota gnybto padėtis | No |
| Gnybto polių skaičius | 0 |
| Stovo jungtis su tarpikliu | No |
| Patalpos maitinimas per vamzdžio antgalį | No |
| Maitinimo pro laiptuotą membraną stovas | No |
| Neprivalomas vamzdžio užrakinimas | No |
| Įtrauktų išleidžiamųjų latakų skaičius | 0 |
| Korpuso parengimas iki angų | No |
| Skaidri danga | No |