| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | IOA FEED-THRU/EX - Feed-through plug |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Pramoninio lauko magistralės moduliai
|
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002780 |
| Nustatyta srovė | 1 A |
| Nustatyta įtampa | 24 V |
| Polių skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 4055626171784, 4055626171784 |
| Plotis | 10.3 mm |
| Aukštis | 64.2 mm |
| Gylis | 72.9 mm |