| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Inline Cord Switch for Round Cable, 1-Pole, 2A, 250V, white |
| Prekės ženklas | THORGEON |
| Kategorijos |
Jungikliai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 2 A |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 4752280011431 |
| Pakavimo lygis 2 | 4752280011646 |
| Pakavimo lygis 3 | 4752280011653 |
| Spalva | Baltas |
| Paspaudžiamas mygtukinis jungiklis | Yes |