| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Infrared E27 Reflector R125x174 230V 250W 5Khrs Frosted front |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
Infraraudonųjų spindulių lempa
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002963 |
| Lizdas | E27 |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos galia | 250 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739067479 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739067473 |