| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | individual enclosure, Compact INS320 to INS630, extended red rotary handle on yellow front, steel, IP55 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Electrical Enclosures
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 3303430312130 |
| Plotis | 350 mm |
| Modelis | Montuojama ant paviršiaus |
| Aukštis | 650 mm |
| Gylis | 260 mm |
| Su permatomu gaubtu | No |
| Tinka avariniam sustabdymui | Yes |