| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | INCANDESCENT LAMP 2,3V / 360MA OU=10 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Kita |
| Lizdas | Kita |
| Lempos įtampa | 2.3 V |
| Lempos galia | 0.828 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217423185 |
| Nominali srovė | 360 mA |
| Spalva | Baltas |
| Energijos taupymo klasė | G |
| Tinka kepimo krosniai | No |
| Atsparus smūgiams | No |
| Tinka šaldytuvams | No |
| Anglies siūlas | No |
| Lempų žymėjimas | Kita |