| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Incandescent Bulb B22 60W 220V FR |
| Prekės ženklas | Incandescent |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Apšerkšnijęs |
| Lizdas | B22d |
| Diametras | 60 mm |
| Lempos galia | 60 W |
| Pakavimo lygis 1 | 2777000037883 |