| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Incandescent Bulb 100W GLS Silver Top E27 A60 |
| Prekės ženklas | PATRON |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Kita |
| Lizdas | E27 |
| Šviesos srautas | 1000 lm |
| Lempos galia | 100 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5941019830149 |
| Pakavimo lygis 2 | 5941019831306 |