| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | IE-FC-DIP-PWC-3A/2ST/1D9 |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4064675901556 |
| Plotis | 116.5 mm |
| Aukštis | 74 mm |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |