| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Identification label LV for size 00/60 to 00/185 |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Labeling, Documentation and Accessories
|
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| Spalva | Baltas |
| Lipnus | No |
| Tekstas | Neatspausdintas |
| Pakavimo lygis 1 | 4049857199334 |
| Plotis | 29.5 mm |
| Aukštis | 0.3 mm |
| Diametras | 6 mm |
| Ilgis | 42 mm |
| Magnetinis | No |
| Permatomas | No |