| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Icon2, Wireless room sensor without settings, surface mounted |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC010927 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 57 mm |
| Modelis | Kita |
| Aukštis | 57 mm |
| Gylis | 16 mm |
| RAL numeris | 0 |
| Jungtis | Bevielis |
| Su ekranu | No |
| Diametras | 0 mm |
| Elektros tiekimo tipas | Baterija |
| Apsaugotas nuo sprogimo | No |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 0 |
| Rezervinės energijos sąnaudos | 0 W |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | Yes |
| Suderinamas su Amazon Alexa | Yes |
| Paslėpta operacija | Yes |
| Didžiausioji kontaktų įtampa | 0 V |
| Su imtuvu | No |
| Su šilto vandens grandine | No |
| Šilumos išvesčių skaičius | 0 |
| Aušintuvo išvesčių skaičius | 0 |
| Su garso indikatorium | No |
| Įskaitoma temperatūra | No |
| Šildymas | Yes |
| Didžiausia kontakto apkrova | 0 A |
| Išorinis laikiklis | No |
| Reguliuojamas diferencialas | No |
| Tinka aušinimui | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 5715162401958 |
Betrouwbare draadloze communicatie
Het draadloze Zigbee 3.0 protocol is het uitgangspuntvan de Danfoss Icon2™ oplossing. Dat is het meest voorkomende en snelstgroeiende protocol voor smart home-oplossingen en maakt gebruik van hetzelfde communicatieprotocol als talloze andere smart home-apparaten wereldwijd.
Montage met magneten
Je hebt nu alle vrijheid, onafhankelijk van leidingen inde muur, om thermostaten precies te plaatsen waar je ze wilt hebben. Druk de magneet gewoon op de gewenste plaats tegen de wand en monteer er de draadlozethermostaten op. Uiteraard zijn de thermostaten ook gewoon met behulp van schroeven aan de wand te bevestigen.