| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Icon2, 15 kan. hoofdregelaar, 230V motoruitgangen, verwarmen, koelen |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC010057 |
| Tiekimo įtampa | 230 V |
| Išvesties įtampa | 230 V |
| Didžiausia kanalo galia | 0 VA |
| Zonos kanalų skaičius | 15 |
| Pakavimo lygis 1 | 5715162300169 |
| Plotis | 330 mm |
| Aukštis | 120 mm |
| Gylis | 54 mm |
| Su laikmačiu | Yes |
| Kontakto tipas | Perjungiamas kontaktas (NO/NC) |
| Jungtis išorinei antenai | Yes |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Prijungiamas prie tinklo radijo bangomis | Yes |
| Darbui tinkle pritaikomas per papildomą radiją | No |
| Išmanusis valdymas | No |
| Didžiausioji kontaktų įtampa | 230 V |
| Su papildomu kontaktu | Yes |
| Priėmimo dažnis | 0 MHz |
| Šildymas | Yes |
| Didžiausia kontakto apkrova | 2 A |
| Tinka aušinimui | Yes |
Eén hoofdregelaar geschikt voor iedere installatie met vloerverwarming en -koeling
Dankzij het all-in-one ontwerp van de Danfoss Icon2™ hoofdregelaar kan zowel bedraad als draadloos de verbinding worden gemaakt metde thermostaten in de vertrekken. de regelaar is voorzien van maar liefst 15 motoruitgangen en aansturing voor pomp, koeling en verwarming.
Hiermee is Icon2™ dus ook prima geschikt om te combineren met warmtepomp-, hybride en WKO-installaties.
Optionele bediening via uw smartphone
Wanneer het gewenst is om het syst