| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Icon, Main controller, 24V, 10 channels |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9032 1080 00 |
| ETIM | EC010057 |
| Tiekimo įtampa | 230 V |
| Išvesties įtampa | 24 V |
| Didžiausia kanalo galia | 0 VA |
| Zonos kanalų skaičius | 10 |
| Pakavimo lygis 1 | 5702424048846 |
| Plotis | 372 mm |
| Aukštis | 101 mm |
| Gylis | 54 mm |
| Su laikmačiu | No |
| Jungtis išorinei antenai | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Prijungiamas prie tinklo radijo bangomis | No |
| Darbui tinkle pritaikomas per papildomą radiją | Yes |
| Išmanusis valdymas | No |
| Didžiausioji kontaktų įtampa | 0 V |
| Su papildomu kontaktu | Yes |
| Priėmimo dažnis | 869 MHz |
| Šildymas | Yes |
| Didžiausia kontakto apkrova | 0 A |
| Tinka aušinimui | No |