| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Icon Main controller, 230V, 8 channels |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC010057 |
| Tiekimo įtampa | 230 V |
| Išvesties įtampa | 230 V |
| Didžiausia kanalo galia | 0 VA |
| Zonos kanalų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 5702425147678 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Su laikmačiu | No |
| Jungtis išorinei antenai | No |
| Prijungiamas prie tinklo radijo bangomis | No |
| Darbui tinkle pritaikomas per papildomą radiją | No |
| Išmanusis valdymas | No |
| Didžiausioji kontaktų įtampa | 0 V |
| Su papildomu kontaktu | No |
| Priėmimo dažnis | 0 MHz |
| Šildymas | No |
| Didžiausia kontakto apkrova | 0 A |
| Tinka aušinimui | No |