ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 2
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 3
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 4
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 5
The figure shows an 10-position version thumbnail 1
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 2
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 3
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 4
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 5
PCB connector
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 50
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4017918048341
MPN: 1823480
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos Cable Connectors
Kilmės šalis* PL
Suderintos sistemos kodas 8547 2000 00
ETIM EC002638
Jungties tipas Kita
Nustatyta įtampa 320 V
Polių skaičius 12
Kontakto tipas Smailė
Nominali padidėjimo įtampa 4 kV
Kampinis kontaktas / laidininko jungtis Kita
Nominali srovė In 12 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4017918048341, 4017918048341
Kiti techniniai duomenys
Korpuso spalva Žalias
Korpuso medžiaga Kita
Korpuso danga Kita
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 V0
Elektrinės jungties tipas Apspaudžiamoji jungtis
Per didelės įtampos kategorija (vertė) III
Užterštumo laipsnis (vertė) 2
Prijungiamo kabelio tipas Kita
Modulinės tarpų jungtys 5.08 mm
Prijungiamo kontakto eilių skaičius 1
Moduliniai tarpo kontaktai 5.08 mm