| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ELR W3-230AC/500AC- 2I - Hybrid motor starter |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Variklio paleidikliai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001037 |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V | 0 kW |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 0.18-2.4 A |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz | 92 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz | 92 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Su trumpo jungimosi aktyvacija | No |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Variklio starterio rūšis | Reversinis paleidiklis |
| Nurodytoji darbinė srovė prie AC-3 | 0 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356170574, 4046356170574 |
| Plotis | 22.5 mm |
| Aukštis | 107 mm |
| Gylis | 114 mm |
| Komandinių padėčių skaičius | 0 |
| Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius | 0 |
| Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius | 0 |
| Tinka avariniam sustabdymui | Yes |
| Nominali operacinė srovė Ie | 2.4 A |
| Indikatoriaus šviesų skaičius | 0 |
| Galimas išorinis nustatymas iš naujo | Yes |
| Galimas bėgių montavimas | Yes |
| Atlaisvinimo klasė | 10 KLASĖ |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Elektrinės jungties papildomos ir kontrolinės srovės grandinės tipas | Varžto jungtis |
| Nurodytoji darbinė galia prie AC-3, 230 V, 3 fazių | 0 kW |
| Nurodytoji galia 460 V, 60 Hz, 3 fazės | 0 kW |
| Nominali galia, 575 V, 60 Hz, 3 fazės | 0 kW |
| Aplinkos temperatūros viršutinė riba be apribojimų | 0 °C |
| Kompensuotos temperatūros apsauga nuo perkrovos | No |
| Nurodyto sąlyginio trumpojo jungimo srovė 2, 400V | 0 A |
| Nurodyta sąlyginė trumpojo jungimo srovė , koordinuojama 230 V, 2 | 0 A |
| Susijęs su nurodytosios trumpojo jungimo srovės koordinavimu 1,480Y/277 V | 0 A |
| Nurodytos sąlyginės trumpojo jungimo srovės koordinavimas, 1,600 Y/347 V | 0 A |