| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HXP R120W/45C VIS 2x1 OSRAM |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Medicininės paskirties lempos
Lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 4100 00 |
| ETIM | EC002708 |
| Lizdas | Kita |
| Lempos įtampa | 85 V |
| Lempos galia | 120 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300882772 |
| Pakavimo lygis 2 | 4050300882789 |
| Nominali srovė | 1400 mA |
| Taikymas | Kita |