| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HRC FUSE SIZE 2 355A 500V G1 (DISTRIBUTION) |
| Prekės ženklas | Socomec |
| Kategorijos |
NH saugos
|
| Kilmės šalis* | HU |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 1090 00 |
| ETIM | EC000055 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Nustatyta srovė | 355 A |
| Utilizacijos kategorija | Kita |
| AC nominali įtampa | 500 V |
| Saugiklio konstrukcijos tipas pagal IEC 60269 | NH2 |
| Pakavimo lygis 1 | 3596031391356 |
| Saugiklio būklės indikatoriaus tipas | Nėra |