| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HQI-TS RX7S-24 150W/NDL Excellence |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | RX 7s |
| Šviesos srautas | 12000 lm |
| Lempos įtampa | 93 V |
| Spalvos temperatūra | 4200 K |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300362380 |