| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | POWERSTAR HQI-E/P 400 W/D E40 CO 942 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Apšerkšnijęs |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 28000 lm |
| Bendras ilgis | 290 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Diametras | 122 mm |
| Lempos įtampa | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 5000 K |
| Lempos galia | 400 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300637433 |
| Spalva | Kita |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 16000 h |