| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Housing HC-STA-B10-BWSC-ELC-AL B10 with locking latch |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Rectangular Connectors
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Plotis | 53 mm |
| Aukštis | 30.5 mm |
| Gylis | 93.5 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356927222, 4046356927222 |
| Atsparus UV spinduliams | No |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Yes |
| Korpuso spalva | Kita |
| Užrakto mechanizmas | Viena užsifiksuojanti svirtis |
| Kanalo įvesčių skaičius | 0 |
| Su kabelio priveržiama jungtimi | No |
| EMC versija | Yes |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso danga | Nedengtas |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -40-125 °C |
| Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 | Kita |
| Smūgio stiprumas | IK08 |
| Su nutolusia dalimi | No |
| Ertmių skaičius | 0 |
| Su sandarinimu | Yes |
| Korpuso tipas | Korpuso prailginimas |
| Primontuotos įrangos (IP) apsaugos laipsnis | IP66 |
| Kabelio padavimo padėtis | Kita |
| Apkabos padėtis | Gaubtas |
| Kabelio riebokšlių montsvimo metodas | Kita |
Panel mounting base B10, with single locking latch, material: Die-cast aluminum, salt water resistant, protective cover material: PC, height: 30.5 mm, cable gland: none, protective cover: yes, Standard, with flat gasket