| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Hook bolt M12x90mm , Cu10 (4Pieces) |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Montavimo priedai ir dalys
|
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1692 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3250617856515 |