| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UZ91P4 Enclosure accessories |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1900 00 |
| Priedo tipas | Tuščiavidurių sienų rinkinys |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617314349 |
| Plotis | 25 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Gylis | 25 mm |