HLG-600H-24AB LED driver, IP65 600W, 24V, 25A CV+CC dimmable, MEAN WELL image 1
HLG-600H-24AB LED driver, IP65 600W, 24V, 25A CV+CC dimmable, MEAN WELL
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Kaina pagal užklausą
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4021087049382
MPN: HLG-600H-24AB
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas HLG-600H-24AB LED driver, IP65 600W, 24V, 25A CV+CC dimmable, MEAN WELL