| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HIJSOGEN M8 RVS304 S3X (1 ST=2) |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Apkrovos atlaikymo pajėgumas | 0 kg |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489749095 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| RAL numeris | 0 |