| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cylindrical Fuse Protistor 10×38 gR 16A 690VAC |
| Prekės ženklas | Mersen |
| Kategorijos |
Cylindrical Fuses
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 1050 00 |
| ETIM | EC002704 |
| Modelis | Keramikinis saugiklis |
| Dydis | 10x38 mm |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Pakavimo lygis 1 | 3605340501019 |
| Nustatyta įtampa | 690 V |
| Utilizacijos kategorija | gR (bendros paskirties puslaidininkių apsauga) |
| Nutraukimo pajėgumas | 160 kA |
| Nominalus operacinio dažnio diapazonas | 48-62 Hz |
| Galios nuostoliai prie nurodytosios srovės | 3 W |
The 10x38 gR cylindrical is a fast acting, full range fuse used in the protection of inverters, UPS, variable speed drives and other discrete semiconductor devices.