| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Plain Lid for Junction Box 392×152mm Shockproof |
| Prekės ženklas | GEWISS |
| Kategorijos |
Flush Mounted Junction Boxes
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Modelis | Montavimo gaubtas |
| Be halogeno | Yes |
| Forma | Stačiakampis |
| Tvirtinimo tipas | Gaubtas varžto montavimui |
| Su kabelio lizdu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8011564016569 |
| Pakavimo lygis 2 | 8011564016569 |
| Pakavimo lygis 3 | 8011564364158 |
| Pakavimo lygis 4 | 8011564016569 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 178 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 418 mm |
| Sandarinamas | No |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Su varžtais | No |
| Dėžės / korpuso pločiui | 178 mm |
| Dėžės / korpuso ilgiui | 418 mm |
GREEN WALL range Flush-mounting system for plasterboard walls - The most complete system of containers for lightweight and plasterboard walls; Gewiss patented solutions. Made with halogen-free technopolymer and GWT 850°C. The range included enclosures and distribution boards up to 72 M; 48 PTDIN GREENWALL range junction boxes with integrated DIN rail on the back plate, compliant with CEI 23-49, ideal for the pre-arrangement and installation of domotic devices; boxes for domestic ranges and boxes for interlocked switched socket-outlets.