| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HF LS LI LS LI |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Mygtukai
|
| Kilmės šalis* | HU |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5019 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Universalus jutiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899921481 |
| Pakavimo lygis 2 | 4052899921498 |
| Pakavimo lygis 3 | 4052899921481 |
| Plotis | 28 mm |
| Aukštis | 21 mm |
| Gylis | 21 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
Light and presence sensor, radar, luminaire installation, up to 13 m height. Product features: Light and presence sensor for luminaire installation or attachment. Presence detection via active radar sensor element. Function indicator with two-color LED. Motion detection range adjustable. Mounting height: 2…13 m. Light sensor working range: 20…800 lx (measured at sensor). Integrated infrared remote control receiver. Connection via polarity reversal protected 4p4c socket (RJ10). Product benefits: Individual activation/deactivation of light and presence sensor via remote control. V(λ) corrected light sensor element. Areas of application: Installation in IP protected luminaires possible. Corridor lighting control in logistic centers and factory halls. Areas with high ceilings. Equipment / Accessories: Suitable for DALIeco Control unit.