| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Hexagon socket head cap Screw M6 x 80 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1568 00 |
| ETIM | EC003861 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas/ elektrolitu dengtas cinkas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426743816 |
| Pakavimo lygis 2 | 9010238110304 |
| Spalva | Cinkas |
| Galvos forma | Kita |
| Priveržimo sistema | Vidinis šešiakampis |
| RAL numeris | 7035 |
| Sriegio ilgis | 80 mm |
| Galvos diametras | 10.5 mm |
| Sriegio tipas | Metrinis |
| Sriegio metrinis dydis (M..) | 6 |
| Griovelis tarp sriegių | 1 mm |
| Sriegio dydis coliais | #6 |
| Su veržle | No |
| Su projektine tarpine | Yes |
| Su flangu | No |
| Užsirakinantis | No |
| Pilnas sriegis | Yes |
| Sriegio žingsnių skaičius colyje | 3 |
| Ilgis iki galvos apačios | 80 mm |
| Nuleista galva | No |
| Matmenų kvadratinis kaklo varžtas | 0 mm |
| Kairinis sriegis | No |
| Galvutės aukštis | 5 mm |
| Veržliarakčio plotis | 6 mm |