| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HEXAGON KEY SW13 FOR ELLK 92 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 25 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 120 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217425585 |
| Spalva | Chrominis |
| Diametras | 20 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |