| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Hexagon head screw M8 x 16 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1568 00 |
| ETIM | EC003861 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiagos kokybė | 8.8 (plienas) |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426290013 |
| Pakavimo lygis 2 | 8711426290013 |
| Spalva | Cinkas |
| Galvos forma | Šešiakampis |
| Priveržimo sistema | Šešiakampis |
| RAL numeris | 7035 |
| Sriegio ilgis | 16 mm |
| Galvos diametras | 14.4 mm |
| Sriegio tipas | Kita |
| Sriegio metrinis dydis (M..) | 8 |
| Griovelis tarp sriegių | 2 mm |
| Sriegio dydis coliais | #8 |
| Su veržle | No |
| Su projektine tarpine | No |
| Su flangu | No |
| Užsirakinantis | No |
| Pilnas sriegis | Yes |
| Sriegio žingsnių skaičius colyje | 13 |
| Ilgis iki galvos apačios | 16 mm |
| Nuleista galva | No |
| Matmenų kvadratinis kaklo varžtas | 0 mm |
| Kairinis sriegis | No |
| Galvutės aukštis | 5.4 mm |
| Veržliarakčio plotis | 13 mm |