| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Heating cable mat ThinMat160, 480 W, 3 m� |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC000405 |
| Plotis | 480 mm |
| Galia | 160 W/m² |
| Storumas | 4 mm |
| Lipnus | Yes |
| Paviršius | 3 m² |
| Su atraminiu kilimėliu | Yes |
| Šaltų laidininkų skaičius | 1 |
| Šaltų laidininkų ilgis | 400 mm |
| Jungties apkrova nuo / iki | 480 W |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677635472, 6418677635472 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677635472 |