| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HEATER CSK 060 120-250VAC/DC, 10 W |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Spintų vėsinimas ir šildymas
|
| Kilmės šalis* | GE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8516 2950 00 |
| ETIM | EC000737 |
| Darbinė įtampa, kai AC 50 Hz | UN V |
| Darbinė įtampa, kai AC 60 Hz | UN V |
| DC darbinė įtampa | UN V |
| Pakavimo lygis 1 | 4022903013433 |
| Plotis | 38 mm |
| Aukštis | 75 mm |
| Gylis | 98 mm |
| Su kambario temperatūros valdikliu | No |
| Su pūtimo įrenginiu | No |