| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Heat sink for G3NA-220/420B SSR Y92B1001B |
| Prekės ženklas | Omron |
| Kategorijos |
Relay Accessories
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 4900 00 |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 75 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4536854247149, 4536854247149 |